MASTERPIECE YAPI

Hakkımızda

MasterPiece Yapı ; 2023 yılında inşaat mühendisi tarafından kurulmuş şirket bünyesinde Makine Mühendisi İnşaat Mühendisi 4 Kaynak Ustası 3 Kaynak Kalfası 8 Dış Cephe ustası 10 Dış cephe Kalfası ile sizlere proje, imalat ve montaj dahilinde sizlere sunmaktayız.

Kalite Politikamız

Geleceği şekillendirmek ve yapı sektöründe ülkemize değer katmak için kalite politikamızdan asla taviz vermiyoruz. Bu anlamda gerek şirket politikalarımız doğrultusunda gerek çalışanlarımız eşliğinde her daim güvenilirlik, dürüstlük ilkesiyle hareket ediyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak geleceğe sağlam temeller atmaya, kalite standartlarına ve teknolojiye uygun projeler çıkartmaya özen gösteriyoruz. Teknik şartnamelere, deprem yönetmeliğine, idari ve mevzuat şartlarına uygun bir şekilde çalışıyoruz. Projelendirmeden montaja kadar tüm çalışmalarımızda hassas çalışarak ekonomik, güvenli, çevreye ve insana son derece duyarlı yapılara imza atıyoruz. Sürekli iyileştirme ve yenileştirme ilkesiyle yapı sektörüne yön vermeye odaklanıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine önem vererek müşteri memnuniyetini sağlamaya ve kalite standartlarına uygun inşalar yapmaya devam ediyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza katkı sağlıyoruz. Aynı şekilde geliştirdiklerimiz, yeniden oluşturduklarımız ve koruduklarımızla toplumumuza değer katmaya çalışıyor ve marka değerimizi korumayı amaçlıyoruz.

İş Güvenliği Politikamız

İş güvenliğini en üst safhada gözeterek çalışanlarımıza gerekli eğitimi ve hassasiyeti vererek yer aldığımız çalışmalarda gerekli tedbirleri ve güvenliği alıyoruz. İş güvenliğini öncelikli çalışanlarımızın ve çevredeki insanların güvenliğini ve sağlığını gözeterek emniyetli bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

 

MİSYON
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Türkiye’de ve Dünya’da yapı sektörünün yenilikçi şirketlerinden biri olarak en değerli ilkemiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede gözetmek ve kalite standartlarına uygun yapılar inşa etmektir. Çevreye ve insana duyarlı, yenilikçi, katılımcı ekibimiz sayesinde yaşam kalitesini ve refahı artırmayı, mimari ve teknolojideki gelişimleri takip etmeyi ilke ediniyoruz. Kalite ve güvenlik standartlarına uygun yapılar inşa etmek için üst düzey çalışmalar göstermeye, çevreyi güzelleştirmeye çalışıyoruz. Mühendislik ve inşaat yönetimi alanlarına katkıda bulunmaya ve çağdaş teknolojiden yararlanarak yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

VİZYON
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren lider firmalar arasında yer almaya ve ülkemizi dünya çapında en iyi ve değerli şekilde temsil etmeye gayret ediyoruz. Mühendislik ilkelerine uyarak kaliteli ve emniyetli yapılar inşa etmeye, şartname ve gerekliliklere uyarak akılcı ve yenilikçi çözümler sunmaya odaklanıyoruz.

Konuşmayı Başlat
1
Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?